Osnovni glazbeni odjel - Gostovanje u PŠ Hrastovac

Autor: Administrator , 4. 4. 2023.

Učenici Osnovnog glazbenog odjela  gostovali su u Područnoj školi Hrastovac u ponedjeljak, 3. 4. 2023. g. u Hrvatskom domu u Hrastovcu. Izveli su matinejski koncert "Proljeće u srcu" koji je počeo u 10 sati. Učenici su izveli niz solo točaka na instrumentima: gitari, harmonici i klaviru, a na kraju smo zapjevali vesele proljetne pjesme. Isto tako učenici Područne škole su i nama zapjevali "Đačku pjesmu" i pjesmu  "Ja sam muzikaš". Svi smo veselo zapjevali  uvijek rado prihvaćenu pjesmu "Kad si sretan". Učenici su pažljivo slušali koncert i veselo su sudjelovali u zajedničkom pjevanju. Pohvaljujem ih, jer su vrlo muzikalni, i vidi se, i čuje, da rado pjevaju i vole glazbeni odgoj. Zahvaljujem im na gostoprimstvu i naročito njihovoj učiteljici Maji Majetić, koja je sve lijepo organizirala i srdačno nas dočekala. Isto tako zahvaljujem roditeljima učenika koji su pripremili slatku zakusku i uredili dom kakao bi mogli nastupiti. Bilo nam je lijepo i radujemo se ponovno našim gostovanjima.

U prilogu poruke možete vidjeti program koji smo izveli, a isto tako i tri video zapisa - "Ciganski ples" koji na harmonici izvodi učenik Dario Horvat i Polonezu As-dur i Valcer cis-mol koji izvodi učenica Veronika Paradžik, isto tako možete poslušati i izvedbu pjesme "Ja sam muzikaš" koju izvode učenici Područne škole Hrastovac

Izvijestila: Ivana Gereci, prof. - voditeljica OGO

Priloženi dokumenti: